,

Panevėžys – Lenkija – Vokietija. Užtat mūsų merginos gražesnės.

Taip jau gavosi netyčia, kad su draugu per tris dienas pervažiavom visą Lenkiją ir dalį Vokietijos. Įspūdžių kokie porą kibirų, bet kadangi daugumą vis dar domina Lietuvos – Lenkijos – Vokietijos (kainų, algų, kelių, žmonių ir kitų ….) skirtumai, tai pabandžiau ir aš jų paieškoti. Žodžiu, beveik visur mes kietesni :

 Pravažiavom 2200 km. Lenkijos ir Vokietijos keliais. Matėm tik vieną smulkią avariją. Per 400 km. Lietuvos “Via Baltica” – net trys furos nuskridusios nuo kelio. Žodžiu, avaringumu mes juos lenkiam nepasiviiiiijamai.

 Lenkai turbūt neturi pinigų “normaliom” sankryžom su išmaniais šviesoforais, todėl visur pridaryta žiedų ir žiedukų, kad net galva apsisuka.

 Trečdalis Lenkijos greitkelių vis remontuojama ir platinama. Matyt nekokybiškai iš pat pradžių padarė. Galėtų iš mūsų pasimokyti. Gavai pinigus už keturių juostų kelią. Padarei dviejų, uždėjai apribojimus ir nėra ko lakstyti, nes kuo didesnis greitis, tuo skaudesnės avarijos pasekmės, tuo daugiau nuostolių, tuo….ai, nu ką aš čia jumi aiškinu kaip kelininkai mumis rūpinasi.

 Kiekvienas Lenkijos miestelis turi po vieną dideeeelę bažnyčią. Kiekvienas Lietuvos miestukas turi net po du maaaaažiukus alubarius. Neįsivaizduoju kur tie lenkai “sprendžia” globalias pasaulio problemas. Juk bažnyčioje melstis galima tik už tai, kad gyvenimas gerėtų. Reiškia kol kas pas juos – nieko gero.

 Pigūs maisto produktai Lenkijoje iš dalies yra gerai. Bet tolimoje perspektyvoje, tai atsirūgs. Nes jie pradės storėti, o tada reikės daugiau vietos – didesnių drabužių, namų, automobilių, šaligatvių, gatviu, kelių……ir ką tada?

 Net pasiturintys vokiečiai važinėja su ekonomiškais automobiliais, nes turbūt labai skūpūs. Panevėžyje yra daugiau “BMW X5 ir X6”, nei visame vokiečių Potsdame.

 Tiek lenkai, tiek vokiečiai turi mažai policininkų, todėl jų “neguldo” prieš pėsčiųjų perėjas ar sankryžas. Labai nepatogu ir dėl to, kad visą kelią negali patikrinti važiuoklės stovio ir duslintuvo tvirtinimo.

 Vokietijos miestų centruose nėra didelių maisto prekybos centrų, todėl vokiečiai priversti apsipirkinėti mažose parduotuvėse arba važiuoti į priemesčius. Ten nėra net “Maximos” ir “Akropolio” !!!

 Vokiečiai nesupranta lietuviškai, bet visada šypsosi. Geriau daugiau suprastų lietuviškai, o mažiau šypsotusi.

 Gerokai mažesnės kūno priežiūros ir kosmetikos kainos Vokietijoje tik dar kartą įrodo, kad mūsų vanduo iš krano yra ne tik skanesnis, bet ir švaresnis, todėl mažiau reikia naudoti visokių šampūnų ir dezodorantų.

 Taip, algos vokiečių 5 kartus didesnės. Čia jau nepasiginčysiu. Bet mūsų merginos ir moterys 6 kartus gražesnės. Todėl nežinau kam čia labiau pasisekė.

 Apibendrinant galiu pasakyti, kad visur gerai, bet Lietuvoj – geriausia.

 Ir tegul jie pavydi, nes mes dar ilgai nepasiduosim geresniam gyvenimui.

Šis įrašas buvo sukurtas naudojant mūsų malonų ir lengvą pateikimo formą. Sukurkite savo postą!

Parašykite komentarą

Ką manote?

2 taškai
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Ar dar aktuali reklama?

Panevėžys – Lenkija – Vokietija. Užtat mūsų merginos gražesnės.