,

Nužudytas gimnazistas. Prašoma pagalbos.

Sekmadienį po 21 valandos Panevėžio policija gavo pranešimą, kad šalia S.Dariaus ir S.Girėno 21 namo guli nužudytas jaunuolis. Jį surado atsitiktinis praeivis, kuris ir paskambino tarnyboms. Po kelių minučių į kiemą sulėkė policijos ekipažai ir greitosios pagalbos automobilis. Medikai konstatavo 2000 metais gimusio, Panevėžio 5 gimnazijos moksleivio mirtį. Jaunuolis gulėjo didelėje kraujo baloje ir liudininkų teigimu jam buvo perdūrtas kaklas. Visą naktį ir ryte nusikaltimo vietoje dirbo kriminalistai. Apklausti šalia gyvenantys žmonės, kurie noriai bendravo, bet  ką pavyko sužinoti, policija kol kas nepraneša. Vieno portalo duomenimis yra liudininkas, kuris matė, jog prie einančio namo vaikino pristojo 5 – 7 jaunuoliai ir kažką aiškino pakeltu tonu. Gali būti, kad vaikinas atsidūrė ne laiku ir ne vietoje.

Pasak 5 – os gimnazijos mokytojų kolektyvo, jaunuolis buvo absoliučiai nekonfliktiškas, gerai mokėsi, sportavo ir dalyvavo labdaros akcijose. Visą pirmadienį  gimnazijoje dirbo keli psichologai, nes ne tik mokiniai, bet ir mokytojai yra sukrėsti tokio įvykio.

Kol kas policija žino tik žuvusio jaunuolio maršrutą tą lemtingą vakarą ir tai, kad jis ėjo namo vienas. Tiriamos kelios versijos, bet prašoma ir visuomenės pagalbos.

Policija išplatino tokį pranešimą:

Gruodžio 10 d. 21.04 val. Panevėžyje, prie S. Dariaus ir S. Girėno gatvės 21-ojo namo, nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje, rastas septyniolikmečio, gyv. Panevėžyje, lavonas. Jo kūne smurto žymės – žaizda kakle.

Policija prašo padėti.

Asmenys, matę įvykį, įtarimą sukėlusius asmenis, ar galintys suteikti kitos vertingos informacijos, prašomi pranešti policijai tel.: (8 45) 503 312 arba tel. 02, 112 (visą parą).

Šis įrašas buvo sukurtas naudojant mūsų malonų ir lengvą pateikimo formą. Sukurkite savo postą!

Parašykite komentarą

Ką manote?

0 taškai
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Panevėžys – Lenkija – Vokietija. Užtat mūsų merginos gražesnės.

Nužudytas gimnazistas. Prašoma pagalbos.