,

Priekabiavimo skandalas pasiekė ir turgų.

Turgus šiandien tuščias, nes žmonės dar negavo nei atlyginimų, nei pensijų, nei pašalpų. Todėl padėvėtais drabužiais prekiaujiančios močiutės susirenka vidury tako ir dalinasi naujienomis apie serialus, gimines, laidotuves arba tą naują judėjimą #MeToo. Aišku kas tas MeToo nežino, bet užtat kalbų – apie senius kur lenda prie jaunų mergaičių ir mergaites kur eina pas senius pagerti, tai ojojojoj….

 Išvadas kiekviena daro pagal savo jaunystės prisiminimus, tad dažniausiai skamba frazė: “nu pasaulia pabaig, mūsų laikais teip nebūva”.

 Tačiau viena, besibaigiant diskusijai ir pasmerkimams abiejų “ištvirkusių” pusių, staiga rėžia :

 – Ale baikit ir mūsų laikais viseip būdava. Prisimenu viens toks mani iš šokių vis lydėdava ir lįsdava….

 Močiučių ratas staigiai susiaurėja, nes matyt klausa nebe ta ir regėjimas nekoks. Visos bando arčiau sekso skandalo aukos prilįsti. Kadangi sekso skandalo aukai jau apie 70, tai ir aš neiškenčiu, apsimęsdamas, kad įdomi padėvėta iš kažkur atkeliavusi lakūno kepurė, prislenku arčiau.

 -Nugi, nugi pasakok, – nuvilinija šurmulys per močiučių ratelį, kuris atrodo tarsi apspitęs nuotaką per “kupiškėnų vestuvių” spektaklį.

 – Ku či pasakot…. Nugi būva toks Vincs pas mumi kaimi. Vis mani iš šokių lydėdava ir bandydava pri vartų pabučiuot. Ale vienu kart matyt padaugina labiau nei kits diens, tai labei drebėdams……tik nežino a iš baimes, a iš didelia nora – bande runkų po sijonu pakyšt. Tai aš jam kaip vožio galvon ir sako: “nedrebėk, neprašyk nes lempon gausi, a šita negausi !”. Daugio nebelinda.

 ………..

 Žodž i seniau priekabiavims būva. Bet moteras irgi nepėsčias būva.

Šis įrašas buvo sukurtas naudojant mūsų malonų ir lengvą pateikimo formą. Sukurkite savo postą!

Parašykite komentarą

Ką manote?

0 taškai
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Tikra priekabiavimo istorija

Priekabiavimo skandalas pasiekė ir turgų.