,

Du mėnesiai po gimnazisto nužudymo

Praėjo du mėnesiai po Panevėžio 5 – osios gimnazisto nužudymo, tačiau kol kas policija nesulaikė nei vieno įtariamojo susijusio su šiuo kraupiu nužudymu.

Priminsime, kad praeitų metų gruodžio 10 dienos vakare po 21 valandos Panevėžio policija gavo pranešimą, kad šalia S.Dariaus ir S.Girėno 21 namo guli nužudytas jaunuolis. Jį surado atsitiktinis praeivis, kuris ir paskambino tarnyboms. Po kelių minučių į kiemą sulėkė policijos ekipažai ir greitosios pagalbos automobilis. Medikai konstatavo 2000 metais gimusio, Panevėžio 5 gimnazijos moksleivio mirtį. Jaunuolis gulėjo didelėje kraujo baloje ir liudininkų teigimu jam buvo perdūrtas kaklas. Visą naktį ir ryte nusikaltimo vietoje dirbo kriminalistai. Apklausti šalia gyvenantys žmonės, jaunuolio draugai ir pažįstami. Buvo keliamos įvairiausios versijos. Vieno portalo duomenimis buvo atsiradęs liudininkas, kuris matė, jog prie einančio namo vaikino pristojo 5 – 7 jaunuoliai ir kažką aiškino pakeltu tonu, tačiau policija to nepatvirtino.

Vėliau neoficialiai buvo kalbama, jog vyresnė nužudyto jaunuolio sesuo konfliktavo su kažkokiais vaikinais ir tai galėjo būti kerštas jai. Buvo apklausti ir jos pažįstami, kurie mokosi vienoje iš miesto gimnazijų.

Šalia nužudymo vietos gyvenantys panevėžiečiai vienu balsu kaltino čia dirbančio alubario lankytojus ir keistas jaunimo grupeles, kurios vakarais rinkdavosi šalia šių namų. Policija atliko milžinišką darbą apklausiant visus ir net kreipėsi pagalbos per žiniasklaidą į visus panevėžiečius. 

Pranešimų buvo daug ir įvairių, tačiau ar jie padėjo pasistūmėti tyrimui – nepranešama. Nerastas ir nužudymo įrankis.

Tyla iš policijos pusės nereiškia, kad tyrimas sustojo ar nėra įtariamųjų. Gali būti, kad bet koks tyrimo detalių paviešinimas gali pakenkti tyrimui, todėl jokios naujienos apie įvykį žiniasklaidai neteikiamos ir eiga nekomentuojama.

Pasak 5 – os gimnazijos mokytojų kolektyvo, jaunuolis buvo absoliučiai nekonfliktiškas, gerai mokėsi, sportavo ir dalyvavo labdaros akcijose.

Šis įrašas buvo sukurtas naudojant mūsų malonų ir lengvą pateikimo formą. Sukurkite savo postą!

Parašykite komentarą

Ką manote?

1 taškai
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Priekabiavimo skandalas pasiekė ir turgų.

Du mėnesiai po gimnazisto nužudymo